درباره ما

برنا کامبوچا با هدف ارتقاء سطح سلامتی جامعه و ارائه محصولات جایگزین نوشابه‌های مضر صنعتی، تحقیقات خود را در زمینه نوشیدنی‌های گیاهی تخمیری از سال ۱۳۸۷ به همت جمعی از متخصصین صنعت و دانشگاه شروع و در واحد تحقیق و توسعه شرکت ، موفق به طراحی و تولید نوشیدنی تخمیری کامبوچا بر پایه طب سنتی گردید. این واحد تولیدی تحت نظارت سازمان غذا و دارو بوده و عضو انجمن جهانی تولیدکنندگان کامبوچا می باشد .

همانطور که می‌دانید هر محصولی می‌تواند با کیفیت متفاوتی تولید شود و کامبوچا نیز از این قاعده مستثنی نیست. برنا کامبوچا از یک نوع چای خاص و مواد اولیه ارگانیک و مرغوب تهیه می‌شود که همین مسئله باعث ایجاد تمایز محصول ما با سایر محصولات شده است. ما به  روشی خاص با اضافه نمودن گیاهان دارویی به این نوشیدنی طعمی متفاوت، با خواص بیشتر را برای شما تولید ، و این باعث افتخار ماست که نوشیدنی کاملاً طبیعی و ارگانیک بدون استفاده از هیچ‌گونه مواد افزودنی و نگه‌دارنده‌های شیمیایی  را به شما عرضه می‌کنیم .

 

پروانه بهره برداری از سازمان صنعت معدن و تجارت به شماره ۲۸۰۹۱

پروانه بهره برداری از وزارت درمان بهداشت و آموزش پزشکی به شماره ۱۲۸۶۸

پروانه ساخت و نشان سیب سلامت از سازمان غذا و دارو به شماره ۳۶/۱۵۱۶۰

دارای نشان و تاییدیه حلال

چشم انداز

کارخانه برنا کامبوچا در زمینه تولید نوشیدنی ارگانیک و سلامت محور چای تخمیری کامبوچا فعالیت می کند و با رعایت قواعد تجارت مدرن و احترام به ذینفعان داخلی و خارجی و رقبا و احترام به حفظ محیط زیست تلاش می کند با نوآوری، خلاقیت و کارهای تیمی در تولید و صادرات محصولات متنوع خود، نقش سازنده ای را در بهبود سطح کیفی زندگی داشته باشد.

این کارخانه با انعطاف کامل در مقابل تغییرات، اثربخشی خود را در صحنه جهانی به اثبات می رساند. ما با نوآوری مستمر و شیوه های هوشمندانه و اتکاء به توانمندی های منابع انسانی خود و تمرکز بر منافع ذینفعان نقش عمده ای در ارتقأ جایگاه نام برنا کامبوچا و رهبری بازار داخلی و حضور مؤثر در بازارهای بین المللی ایفا می نمائیم.

مأموریت سازمانی :

 • مشتریان کارفرمایان اصلی ما هستند و ما خود را در مقابل همه کسانی که از محصولات و خدمات ما استفاده می کنند مسئول می دانیم.
 • سطح فناوری و تکنولوژیک ما با کارخانه ها و مؤسسات خوب داخلی رقابت می کنند و همواره خود را با فناوری های جدید به روز می کنیم.
 • هدف ما از ادامه فعالیت های این کارخانه، تولید ، اشتغالزایی ، سودآوری مشروع و منصفانه است که مستقیم و غیر مستقیم بر جامعه جهانی اثری مثبت داشته باشد.
 • ما به قانون طلایی ” هرچه را که بر خود نمی پسندی بر دیگران نیز مپسند” معتقدیم و بر این باوریم که با پیچیدگی های فراوانی که در عرصه کسب و کار به وجود آمده، سودآوری کارخانه بدون اندیشیدن به سود طرف های مقابل ممکن نیست.
 • تلاش ما حفظ منابع طبیعی و محیط زیست با پیشگیری اثربخش از آلودگی های زیست محیطی ، گسترش فضای سبز و سبز اندیشی خواهد بود.

منشور کاری :

 • حفظ و توسعه سهم بازارهای داخلی و بین المللی با توجه ویژه به ارتقاء جایگاه برنا کامبوچا ازطریق:
 • بکارگیری ایده های نوآورانه در خلق و بهبود گزینه های ارائه شده (بهبود کیفیت، قیمت، و بسته بندی) به مشتریان، در راستای کسب رضایت آنها به عنوان مهمترین شرکای تجاری کارخانه
 • تقویت بخش تحقیق و نوآوری، با اولویت دادن به اهدافی همچون ایجاد فرصت های مناسب در دسترسی سریع به تکنولوژی های روز، برقراری ارتباطات استراتژیک با مراکز تحقیقاتی معتبر در داخل و خارج از کشور، تربیت نیروی انسانی کار آمد
 • بهره گیری از استراتژی های توسعه بازار و محصول و نفوذ در بازار، به ویژه تنوع همگون در خلق محصولات با هدف متمایز شدن از رقبا و ارتقاء
 • ممیزی و بهبود فرآیندهای سازمان، و تلاش برای رشد و افزایش فرهنگ سازمانی و سطح دانش همکاران از طریق آموزش های مستمر
 • تقویت بخش بازاریابی در راستای انجام فعالیت هایی همچون تحقیقات بازار، استراتژی توزیع، قیمت گذاری، ارتقاء و بهبود محصولات کارخانه و ارزیابی رضایت مشتریان،تمرکز و عمق بخشیدن بر کسب و کارهایی که در آن مزیت رقابتی داریم،و افزایش سهم بازارهای داخلی و بین المللی و کشف بازارهای پنهان

منشور اخلاقی

 • صداقت، امانت داری، احترام به رقبا، احترام به منافع رقبا در افزلیش سهم بازارهای رقابتی، پاسخگویی، مسئولیت پذیری و احترام به کرامت انسانی از عمده ترین اصول کارخانه برنا کامبوچا می باشد.
 • احترام به کلیه مقررات داخلی و بین المللی که منافاتی با اصول شناخته شده و مسلم اخلاقی و انسانی و با استراتژی ها و چشم انداز ما نداشته باشد.
 • دقت و توجه فراوان در انتخاب و استخدام کارکنان توانمند و برجسته نمودن اصل شایسته سالاری و تساوی فرصت ها و حق ارتقاء شغلی کارمندان و موثر ندانستن روابط قومی، فامیلی ، دوستی، ملیت، نژاد، زبان، مذهب، اعتقادات ایدئولوژیک و حتی جنسیت (در مشاغلی که جنسیت نقش برابر دارد) .
 • تمرکز بر آموزش در تمامی سطوح و توانمند سازی کلیه عناصر سازمان جهت ایجاد حس امنیت شغلی و حرکت به سمت ایجاد و حفظ روحیه همدلی و تعامل بین کارکنان و احترام به اصل سلسله مراتب سازمانی